Title Image
o-nas-1-zdjęcie w tle-sypialnia
Porozmawiajmy o nas

Manufaktura stolarska Moba Furniture

Jesteśmy ekspertami w produkcji mebli do domu i wnętrz komercyjnych. Specjalizujemy się w pracy z drewnem pielęgnując przy tym esencję stolarskiego rzemiosła.

Zależy nam, by projekty Moby odzwierciedlały wizję Klientów o ich wymarzonych wnętrzach. Unikalnych, a zarazem praktycznych. Nietuzinkowych i wciąż ergonomicznych. Po prostu takich, gdzie meble zainspirowane zostały pięknem.

Z wyrazami szacunku,

Design z troską o detal

Produkujemy meble dla wymagających Klientów, a wysoko postawione oczekiwania stanowią dla nas motywację do codziennej pracy.

Gwarantujemy kompleksową obsługę i pracę wyłącznie na najlepszych materiałach. Wychodzimy z założenia, że o idealnie wykonanym meblu świadczą jego szczegóły. Podążamy za trendami współczesnego designu. Wiemy bowiem, że dostarczając meble z segmentu premium zapewniamy Państwu spokój i komfort na lata.
szczegol-detal-wyspa kuchenna

Naszą siłą są nasi ludzie

Cofnijmy się o kilka lat. Jest rok 2003, a Bożena i Marcin Boińscy zakładają spółkę “Eurostyl”. W niedługim czasie niewielka firma rodzinna staje się przedsiębiorstwem znanym jako Moba Furniture – manufaktura stolarska obsługującą ponad 600 zaawansowanych technologicznie projektów rocznie na terenie całej Europy.

To nasi przyjaciele, współpracownicy i doświadczeni specjaliści – technolodzy, montażyści, biuro obsługi klienta czy współpraca z wieloma znakomitymi projektantami, sprawili że dziś możemy oferować Państwu meble do domu i kuchni w najwyższej jakości.

Technologia produkcji to więcej niż maszyny

W 2014 roku zmodyfikowaliśmy linię produkcyjną i uruchomiliśmy zaawansowaną technologicznie fabrykę w Górze (woj. dolnośląskie,) wyposażoną w najnowocześniejsze sprzęty od producentów, jak Homag, IMA, SCM czy Cefla.

Dzięki rozbudowanemu systemowi oprogramowania nasze obrabiarki i ich operatorzy są w stanie wyprodukować dowolne meble, które pojawią się w wizji projektanta i z dokładnością do milimetrów odzwierciedlić ich detale.
moba w mediach

O nas się pisze

WERANDA NR5/2022
Znajdziesz nas na stronie nr 100
WERANDA NR8/2019
200. setna rocznica Werandy
WERANDA NR5/2016
Znajdziesz nas na stronie nr 115
ELLE DECORATION
goloaska studio - architekt zielona gora - projekt malego mieszkania - meble kuchenne moba furniture rawicz
Apartament do wyjanjęcia
cztery kąty nr 7-8/2022
CZTERY KĄTY - moba furniture - publikacja 2022
Znajdziesz nas na stronie nr 22
cztery kąty nr 10/2023
Znajdziesz nas na stronach 40-56
a teraz zróbmy coś razem

Porozmawiajmy o Twoich meblach

Wypełnij formularz, jeśli chcesz żeby nasz projektant przedstawił Ci szacunkowe koszty i terminy produkcji Twoich wymarzonych mebli.